Decic sa ,,Tresnjice“ na trece mjesto

Dečić je prekinuo seriju Zete od dva trijumfa, premda je kvota bila na njihovoj strani, ostavio je ,,zakucanu“ za dno sa šest bodova manje od Podgorice i trijumfom od 2:1 preskočio Iskru.

Dečić sa ,,Trešnjice“ na treće mjesto

Sastav Miljana Radovića popeo se na treće mjesto poslije zasluženog slavlja na ,,Trešnjici“, gdje Zeta igra lošije nego na strani.

Ekipa iz Tuzi od starta je bila bolji rival, već u šestom minutu Bećiraj je pogodio stativu, u 14. je Vuljaj izblokiran u petercu ,,vukova“, a sve to bila je najava vođstva koje je uslijedilo u 16.

Golman Velimirović želio je da dribla Marušića, koji je ,,ukrao“ loptu i lako pogodio mrežu.

Najljepšu akciju u prvom poluvremenu gosti su izveli u 23, kada su se poigrali s odbranom Zete, ali je Vuljaj bio neprecizan s peterca.